Toto je pravý chlap! Férové priznanie Adama Lišku po boji s Kanadou!

Zachoval sa ako správny chlap. Slovenský reprezentant Adam Líška po včerajšom zápase s Kanadou nehľadal žiadne výhovorky, ale k situácii, kedy bol vylúčený za simulovanie, sa postavil ako pravý muž. Včerajší duel s Kanadou sa zapísal do sŕdc slovenských fanúšikov a možno nebyť niektorých našich vylúčení, stretnutie mohlo dopadnúť úplne inak. Napokon sme prehrali 5:6 a jedným z hráčov, ktorí dostali dvojminútový trest, bol aj útočník Adam Liška. Ten bol vylúčený v čase 46:33 spolu s Kanaďanom Duboisom. Dubois dostal dve minúty za faul na Adama, slovenský útočník dostal 2 minúty za filmovanie. Po zápase sa 19-ročný hráč Slovana Bratislava k celej situácii postavil ako chlap a pre Šport.sk simulovanie férovo priznal. Klobúk dole! „Priznávam, trošku som to zahral. Na druhej strane, keby som to neurobil, nikto by si ani nevšimol, že ma súper krosčekoval. Chcel som ukázať, že som bol faulovaný, ale nemal by som to robievať.“ Adam Liška Zdroj: Sport.sk | Foto: Facebook Zdieľať článok na Facebooku Hľadáte (novú) PRÁCU? Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.